Vorarlberg 8 dagen

I.s.m. Pam Vermeulen

HOTEL ALBONA-POST ***

Vele cliënten keren meermaals weer. Mooie kamers: alle met stortbad en toilet. Gezellige sfeer. 's Avonds is er ontspanningsmogelijkheid in de Tenne: de dancing van het hotel. De sympathieke hotelchef organiseert gezelschapsspelen en biedt onze klanten een welkomstdrink aan. Tijdens één van de avonden is er gelegenheid tot het bijwonen van een sfeervolle tiroleravond.

Inbegrepen:

  • Reis per luxe-autocar.
  • Volpension, vanaf het avondmaal op de tweede dag tot en met het ontbijt op de laatste dag.

Niet inbegrepen:

  • Eenpersoonskamer: € 14,00 / nacht.

Dagen

  • Dag 1: Langs autobaan via Aken, Bonn en Koblenz, met gelegenheid tot ontbijt en middagmaal onderweg, naar Ulm. Via Bregenz naar Stuben: avondmaal en logies.
  • Dag 2: Ganse dag vrij te Stuben. In de namiddag gelegenheid tot geleide wandeling in de boeiende omgeving.
  • Dag 3: Uitstap voor een ganse dag. Over de Flexenpas door Bregenzer Wald naar Lindau: eilandstadje in de Bodensee. Bezoek. Middagmaal in Lochau. Geleid bezoek en vrije tijd.
  • Dag 4: In de voormiddag Grillparty: u eet forel, die u eerst zelf hebt gevangen. In de namiddag uitstap over de machtige Silvretta Hochalp strasse naar Bielerhöhe op 2.036 m hoogte. Vrije tijd.
  • Dag 5: In de voormiddag naar Wattens: de bakermat van Swarovski, gelegen in de Tiroler Alpen. Gelegenheid tot bezoek aan Swarovski Kristal werelden. Vervolgens naar Innsbruck: middagmaal. In de namiddag geleid stadsbezoek en vrije winkeltijd.
  • Dag 6: Over de Arlberg naar St.-Anton: befaamde wintersportplaats. Via Landeck naar Oetz: typisch Tirolerstadje. Geleid bezoek en vrije tijd. Vervolgens doorheen het beroemde Oetzdal. Sölden: middagmaal en bezoek. Gelegenheid om de Rettenbach- en de Tiefenbach gletsjer te bezoeken of de Gaislach kogl (3.058m).
  • Dag 7: In de voormiddag uitstap naar Feldkirch: geleid bezoek en vrije winkeltijd. In de namiddag vrije tijd te Stuben.
  • Dag 8: Doorheen het Klöstertal naar Feldkirch. Via de Duitse autobaan langs Ulm en Heilbronn met gelegenheid tot middagmaal en avondmaal onderweg, naar uw oorspronkelijke opstapplaats.

Prijzen

Startdatum Aantal dagen Dienst Prijs Hotel Aantal sterren  
17/07/2010 8 VP € 645,00 Hotel Albona Post Online reserveren
21/08/2010 8 VP € 645,00 Hotel Albona Post Online reserveren